Wir über uns - Selfa Grzejnictwo Elektryczna S.A.

Historia

Selfa Grzejnictwo Elektryczne S.A to największy polski producent elementów grzejnych. Ustabilizowana pozycja ( tradycja Selfy sięga 1932 roku), wieloletnie doświadczenie oraz sukcesywnie rosnąca sprzedaż pozwoliły nam na miano lidera dostawcy najwyższej jakości elementów grzejnych w Polsce.

Dzisiejsza pozycja firmy jest wynikiem dynamicznego rozwoju osiągniętego dzięki zrealizowanym projektom inwestycyjnym w latach 2001-2007 polegającym m.in. na kompleksowej modernizacji parku maszynowego, hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalnym oraz zakupie nowych maszyn i urządzeń technologicznych.. Przyjęliśmy, iż kryterium wyznaczającym istnienie Selfy jest spełnianie oczekiwań Klientów. W tym celu opracowaliśmy i wdrożyliśmy system zarządzania jakością oparty na wymaganiach normy PN EN ISO 9001: 2001 ( certyfikowany przez niemiecki instytut VDE ). Dzięki temu mogliśmy ustalić i zagwarantować zgodność produktów i usług
z wymaganiami Klientów. Nasze elementy grzejne posiadają certyfikaty m.in. Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji („B”) oraz niemieckiego Instytutu VDE.

Selfa

Selfa mapaPrzyjęta w firmie strategia rozwoju eksportu pozwala nam utrzymywać zadawalającą dynamikę wzrostu eksportu do wielu krajów zarówno Europy Zachodniej jak i Wschodniej:

  • Szwecji,
  • Niemiec,
  • Rosji,
  • na Białoruś,
  • na Litwę
Współpracujemy z Klientami w calej Europie!

Największą wartością firmy są nasi pracownicy. To zespół fachowców, którzy działają w myśl hasła „Rozwiążemy każdy gorący problem”. To dzięki ich doświadczeniu, wiedzy i umiejętności współdziałania Selfa potrafi stworzyć produkt zgodny z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza praca to nie tylko sposób zarabiania pieniędzy, ale również pasja, dzięki której z przyjemnością podejmujemy trudne i nietypowe zadania.

Maszyny

 

 

 

Dział konstrukcyjny pracuje nad spełnieniem tego postulatu, dobierając odpowiednie elementy grzejne
i ich parametry do rzeczywistych warunków pracy. Nasza praca to nie tylko sposób zarabiania pieniędzy, ale również pasja, dzięki której z przyjemnością podejmujemy trudne i nietypowe wyzwania.

Pracownicy

Największą wartością firmy są ludzie, fachowcy, którzy z zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki. Wspólnie tworzymy przyszłość naszej firmy. Mamy sprecyzowana politykę kadrowa nastawiona na zapewnienie godnych warunków pracy oraz rozwój pracowników, dbamy o dobra atmosferę oraz partnerstwo.

Pomieszczenia

Najważniejszym kryterium wyznaczającym istnienie Selfy jest spełnienie oczekiwań Klientów. W celu osiągnięcia ich pełnego zadowolenia oraz zapewnienia zgodności cyklu projektowania, produkcji
i dostaw opracowaliśmy i wdrożyliśmy system zarządzania jakością oparty na wymaganiach normy PN EN ISO 9001:2001. Norma ta, poprzez koncepcje zarządzania zorientowanego na procesy, pozwoliła nam ustalić zgodność produktów i usług z wymaganiami Klientów.

Potwierdzeniem dobrego zarządzania firma są liczne wyróżnienia i certyfikaty przyznawana przez specjalistów, m.in. Gazele Biznesu, Diamenty miesięcznika FORBES, Certyfikaty Bezpieczeństwa „VDE” i „B".

Certyfikaty

Ostatnio otrzymane nagrody:

Certyfikaty

Rzetelna firma

Rzetelna firmaZ przyjemnością informujemy, że SELFA GE S.A. otrzymała certyfikat programu Rzetelna Firma prowadzonego przez KRD S.A. Certyfikat ten jest potwierdzeniem naszej wiarygodności i rzetelności oraz podkreśla przejrzystość prowadzonej przez nas działalności gospodarczej i stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze inwestycje

Unia dla przedsiębiorczych
Unia Europejska Unia Europejska Unia Europejska
Unia Europejska - flagaUNIA EUROPEJSKA
Zakupy współfinansowane ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Unia Europejska Unia Europejska

Nasi partnerzy

Watlow Authorized DistributorA. VierlingElstein

Photovoltaik

SELFA PV - moduy fotowoltaiczne

Ausschreibungen

inwestInwestycje zrealizowane

inwestInwestycje realizowane

Empfohlen

Einpoliger Sicherheitstemperaturbegrenzer STB 89.11 TSST-074 »

Get our catalogue

SELFA GE - katalog PDF polski (12 MB)   SELFA GE - english catalogue PDF (20 MB)